یکشنبه 21 اردیبهشت 1399

مديريت پشتيباني ساخت و تامين كالا در يك نگاه

به منظور حمايت فني و تخصصي از ساخت داخل تجهيزات استراتژيك و پرمصرف در صنعت نفت و نیل به خودكفايي و قطع وابستگي از بيگانگان با بهره گيري از توان بالقوه صنايع داخلي و با نظارت كارشناسان و مديران صنايع نفت گاز پتروشيمي و پالايش و پخش نسبت به ساخت داخل نمودن بخشي از نيازهاي وزارت نفت اقدام گرديده و برنامه گسترده اي نيز جهت ساخت داخل نمودن ساير نيازها با كمك كارشناسان و مديران با تجربه عظيم صنعت نفت و سازندگان توانمند كشور دردست اجرا مي باشد.
در اين راستا مدیریت پشتيباني ساخت و تامين كالا در سال 1394 ايجاد و با انتقال بيش از 30 سال تجربيات شركت پشتيباني ساخت وتهيه كالاي نفت تهران در حال حاضر  مسئوليت پشتيباني از ساخت داخل ، تأمين و تدارك كالا و ارائه خدمات تخصصي و بازرگاني مورد نياز شركت ملي نفت ايران را عهده دار مي باشد .
 شركت پشتيباني ساخت وتهيه كالاي نفت تهران فعاليت خود را از سال 1362در زمينه بازرگاني آغاز كرد كه در ابتدا "شركت كالاي نفت تهران" نام داشت و زير نظر "مديريت بازرگاني شركت‌ملي نفت‌ايران" فعاليت مي‌كرد. از سال 1379 با توجه به سياستهاي جمهوري اسلامي ايران، چشم‌انداز 20 ساله كشور، اهميت بومي‌سازي اقلام و تجهيزات مورد نياز صنعت نفت و نيز تغيير شرح وظايف سازماني شركت،‌ به "شركت پشتيباني ساخت و تهيه كالاي نفت تهران" تغيير نام داد.

 
امتیاز دهی