1400/8/3 دوشنبه اداره بررسي منابع

ارزيابي صلاحيت مناقصه گران فهرست بلند دستگاه مركزي (وزارت نفت) در شركت ملي نفت ايران

در راستاي اجراي بند "الف" ماده 26 قانون برگزاري مناقصات و به منظور ارزيابي صلاحيت و تهيه فهرست بلند مناقصه‌گران دستگاه مركزي، مقرر گرديده است اين امر بصورت متمركز از طريق خوداظهاري و تكميل پرسشنامه‌هاي ارزيابي صلاحيت كه حاوي معيارهاي مندرج در آئين نامه اجرايي و ساير قوانين و مقررات مرتبط مي‌باشد، انجام گيرد.

بدين منظور ضروري است سازندگان و تامين كنندگان داخلي كالا جهت خوداظهاري در سامانه تامين الكترونيكي كالاي صنعت نفت به آدرس ep.mop.ir مراجعه و اقدامات لازم را به عمل آورند.

با توجه به ابلاغ حكم نائب رئيسي كميته فني بازرگاني ارزيابي صلاحيت مناقصه گران دستگاه مركزي در شركت ملي نفت ايران به مديريت پشتيباني ساخت و تامين كالا، ارزيابي صلاحيت سازندگان و تأمين كنندگان ارجاعي به شركت ملي نفت ايران توسط اين اداره در قالب شش كميته تخصصي انجام خواهد شد. متقاضيان مي‌توانند جهت پيگيري درخواست و رفع ابهامات با دبيران كميته‌هاي تخصصي فني بازرگاني مذكور طبق جدول ذيل تماس حاصل نمايند.

نحوه ورود مناقصه گران داخلي كالا به فهرست بلند دستگاه مركزي :

منابع داخلي كالا لازم است در سامانه ep اطلاعات خود را ثبت و خود اظهاري نمايند. بدين منظور اخذ كد عضويت 5 رقمي ايران كد و گواهي الكترونيكي (token) الزامي مي‌باشد. در صورت نياز به اطلاعات بيشتر در اين خصوص با مركز خدمات كاربران با شماره 61623300  تماس حاصل فرماييد.

تذكرات مهم

1.  با توجه به اينكه صلاحيت شركتها بر اساس اطلاعات مندرج در پرسشنامه‌ها مورد ارزيابي قرار خواهد گرفت پاسخگويي به تمام بندهاي پرسشنامه الزاميست. لذا ضمن دقت در تكميل بندهاي پرسشنامه‌هاي مرتبط، در مواردي كه حتي پاسخ سوالات منفي مي‌باشد صراحتاً موضوع در مقابل بند مربوطه درج گردد.

2. هرگونه تغييرات در شركت، فرآيند، توليدات، آدرس (پستي و الكترونيكي)، شماره‌هاي تلفن و دورنگار و غيره، موضوع بلافاصله در سامانه ep اعلام گردد.

 

دبيران كميتههاي تخصصي ارزيابي صلاحيت

فهرست بلند دستگاه مركزي در شركت ملي نفت ايران

 

رديف

نام و نام خانوادگي

عنوان كميته تخصصي

شماره تماس

1

برزو قنبری

تجهيزات پالايشي و ثابت (سازههاي فلزي، مخازن، لوله، اتصالات و شيرآلات)

82015193 - 021

2

امین پناهنده

تاسیسات و ماشین آلات دوار

82015202 - 021

3

فاطمه افتاده

مواد شيميايي و تجهيزات آزمايشگاهي

82015036 – 021

4

علی محمد آقایی

برق، ابزار دقيق و ICT

82015430 – 021

5

سید میلاد حجازی

تجهیزات حفاری

82015061 – 021

 

سومین فراخوان ارزیابی صلاحیت مناقصه گران
 

به اطلاع عموم می رساند که سومین فراخوان ارزیابی صلاحیت مناقصه گران دستگاه مرکزی وزارت نفت از تاریخ 98/03/14 انتشار یافته است. جهت خود اظهاری و انجام تشریفات، پاسخ به پرسشنامه متناسب و بارگذاری اسناد و مدارک مرتبط لطفا به سایت سامانه تامین الکترونیکی کالای صنعت نفت به آدرس ep.mop.ir/news مراجعه گردد.

 

 با عنایت به توافقات حاصله به منظور تسهیل در روند ثبت نام و خود اظهاری شرکت های سازنده و تأمین کننده در سومین فراخوان ارزیابی صلاحیت سازندگان و تأمین کنندگان دستگاه مرکزی وزارت نفت، تخفیف های ویژه به شرح زیر در نظر گرفته شده است.

1-    تخفیف جهت عضویت: 50 درصد

2-    تخفیف جهت اخذ ایران کد: 25 درصد

از آنجایی که تخفیف های ذکر شده تا تاریخ 98/06/31 دارای اعتبار می باشد، از کلیه شرکت های سازنده و تأمین کننده داخلی متقاضی ورود به فهرست بلند منابع واحد دستگاه مرکزی وزارت نفت AVL درخواست می شود به منظور بهره مندی از فرصت ایجاد شده، در صورت لزوم نسبت به دریافت کد عضویت و ایران کد (کالا) از طریق تارنمای  www.irancode.ir  و نمایندگی های مربوطه اقدام نمایند.


 
 
امتیاز دهی